PODPORTE NÁS

Chceme priblížiť čo najviac ľuďom posolstvo spásy. Reinkarnácia je výmysel. Dostal som dar života, ktorý je mojim jediným pokusom. Je čisto v mojich rukách, ako s ním naložím a kam nasmerujem svoj pobyt vo večnosti. Človek sa môže dostať do situácií, keď častejšie uvažuje o živote a smrti, napr. pre vážnu chorobu. Tento svet nie je náš pravý domov, tadiaľto len prechádazme. Smrť nie je koniec, je to len závoj, ktorý nás delí od večnosti. Z tejto perspektívy ani rakovina nie je až taká hrozná. Chorý sa akurát v horšom prípade stretne trocha skôr so stvoriteľom, hoci je to bolestivé pre neho samého, ako aj pre blízkych. Tento život je len okamihom oproti večnosti a preto je dôležité uvažovať o tom a pripraviť sa na to. Stredná cesta neexistuje. Ak nie som s Kristom, tak som automaticky proti nemu, lebo vlažných vypľúva. Keď odovzdám svoj život do rúk Krista, bude ma sprevádzať cez všetko, čo ma v živote stretne, až k sebe do večnosti.

Aby sa človek dostal na správnu cestu, musí sa o tom samozrejme dozvedieť. Nestačí len informácia, musí to byť živé Božie slovo schopné zasiahnuť človeka. Všetci by sme sa chceli stretnúť po skončení našej pozemskej púte so svojimi blízkymi vo večnosti. Ježiš Kristus je Boží syn a svojou obetou otvoril cestu nám všetkým. Stačí len prijať pozvanie a začať kráčať po tejto ceste. Preto je našou snahou priniesť posolstvo spásy čo najviac ľuďom. Dnešný človek je často na internete a preto využívame najmä toto médium.

Vývoj webstránok a ich prevádzka, ako aj technické zabezpečenie sú finančne náročné. Potrebujeme Vašu pomoc a preto by sme Vás chceli poprosiť, či už o príspevky formou trvalého príkazu, alebo aj jednorázové príspevky. Budeme za to vďační a Pán Vám Vašu štedrosť odmení. Váš príspevok veľmi pomôže a takto aj Vy budete mať účasť na tomto diele.

Číslo účtu: 2921885914 / 1100 , Variabilný symbol: 100

IBAN: SK9711000000002921885914   SWIFT: TATRSKBX

Hieronymus o.z.
Hurbanova 209
Liptovský Hrádok   033 01

Je možnosť podporiť naše projekty aj poukázaním cez PayPal alebo kreditnú kartu.

 

Máme viac aktivít, ale našou veľkou túžbou je zakúpiť kamery a diktafóny pre čo najviac schopných kazateľov, aby bolo Božie slovo dostupné jednoducho a  zadarmo pre všetkých na portáli “slovo.sk”. Tento projekt je vo fáze tvorby a je časovo a finančne náročný. Našou snahou je aj prevádzkovať televízne štúdio a produkovať kvalitné programy.

Podporiť nás môžete poukázaním Vašich 2% z dane.